קפה תאומים - מפגשים להורים

קפה תאומים - מפגשים קייציים להורים
כל מפגש עומד בפני עצמו, כולל הרצאה ושיחה ומתקיים בקבוצה קטנה. 
משך כל מפגש: שעתיים, בשעות 20.15-22.15
מקום המפגש: רח' אידמית (ליד כורזין) גבעתיים
מחיר לכל מפגש: 130 ש"ח ליחיד, 190 ש"ח לזוג.
 
הנושאים בקיץ הקרוב
 
      22. ו 24 ביולי  מתכוננים להפרדה 

ההפרדה בגן או בביה"ס - עבור התאומים הינה הפרידה המשמעותית הראשונה מאז היותם ברחם. עבור הוריהם - הפעם ראשונה שילוו במבטם את תאומיהם לשני כיוונים שונים. איך מתכוננים? /איך מכינים? /מה חשוב שהצוות החינוכי ידע? למה כדאי לצפות בתגובות התאומים בתקופה הראשונה? ואיך לסייע ולא להיבהל מתגובות שונות לפני ובמהלך ההפרדה.

      שניים עולים לכיתה א - התחלות חדשות כפול 2

תחרותיות ומדידת הישגים – "שפת בית הספר הרשמית". מה קורה לתאומים בתוך כל אלה:  מי בשל ומוכן ומי פחות?וכשהציונים שוניםלמי נאמנים יותר, לתאום או לחבורה?  והאם הכנת השעורים כדאי שתהיה ביחד או לחוד.

      
    מכון גמילה – תאומים נפרדים מטיטולים

 עבור הורה גמילה היא "הצלחה", ציון דרך הורי. עבור הילדים: הפגנת שליטה ויכולת דחיית סיפוקים. הילד מצפה להכרה     ולהוקרה. אצל הורים לתאומים גמילה מציפה את השוני ביניהם ואת הצורך להתייחס לכל אחד לפי הקצב האישי שלו. מה עושים כשאחד מוכן והשני לא? כששניהם רוצים אבל אחד לא בשל? ואיך משבחים אחד - כפי שחשוב כל כך לעשות - מבלי לחוש שמקפחים את השני.

     לקראת כניסה ראשונה לגן

הפרידה הראשונה מהבית והכניסה למסגרת מעוררת תמיד רגשות שונים אצל ההורים. כשמדובר בשניים העושים אותה בו זמנית נוספים עוד: איך ללוות את השניים ולהעניק את התמיכה ההורית הצמודה לכל אחד? והאם קושי של אחד ישפיע על השני? ובכלל, איך לשחרר את החבל פעמיים ויחד....

 צרו קשר לברר על ההרצאות הקרובות